O kancelarii

Kancelaria Radcy Prawnego prof. nadzw. dr hab. Andrzeja Herbeta zajmuje się doradztwem i kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców. Świadczy również usługi na rzecz osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej. Naszym celem jest skuteczne wsparcie klientów w realizacji ich zamierzeń, przy zapewnieniu maksimum bezpieczeństwa prawnego.

Połączenie głębokiej wiedzy teoretycznej, znajomości praktyki i rozumienia procesów gospodarczych stanowi unikalny kapitał i podstawę relacji z klientem. Dzięki temu jesteśmy w stanie skutecznie rozwiązywać najbardziej skomplikowane problemy prawne powstające w toku prowadzonej działalności, także w sprawach o charakterze precedensowym.

Kancelaria wykonuje stałą i doraźną obsługę prawną, usługi w zakresie opiniowania określonych zagadnień prawnych oraz organizacji szkoleń z zakresu różnych dziedzin prawa. Dla obsługi bardziej złożonych przedsięwzięć tworzymy odpowiednio sprofilowane zespoły robocze z udziałem renomowanych specjalistów zewnętrznych.

Świadczymy usługi także na rzecz klientów zagranicznych, w języku angielskim, niemieckim, rosyjskim i ukraińskim. Z kolei podmiotom krajowym ułatwiamy korzystanie ze swobody przedsiębiorczości w wymiarze transgranicznym poprzez pomoc w zawieraniu kontraktów, tworzeniu oddziałów i spółek zależnych, inwestycjach offshore etc.

Aktualności

news
Nakładem Wydawnictwa C.H. Beck ukazał się komentarz do ustawy o spółdzielczych kasach oszczędnościowo-kredytowych, którego współautorem jest prof. dr hab. Andrzej Herbet. Jest to jedyny aktualny i – jak dotąd – najbardziej obszerny komentarz do tej ustawy.
Zapraszamy do lektury

Newsletter

Chcesz mieć bieżące informacje?
Zapisz się na nasz newsletter.
ul. Krakowskie Przedmieście 41
20-076 Lublin
tel./fax: + 48 81 464 36 77
tel kom. 606 928 214
e-mail: biuro@herbet.com.pl
NIP: 862 142 02 40
REGON: 061543428