';
Preloader logo
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

O Kancelarii

Strona Główna / O Kancelarii

Image module

O Kancelarii

Kancelaria zajmuje się doradztwem i kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców. Świadczy również usługi na rzecz osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej. Naszym celem jest skuteczne wsparcie Klientów w realizacji ich zamierzeń, przy zapewnieniu maksimum bezpieczeństwa prawnego.

Połączenie głębokiej wiedzy teoretycznej, znajomości praktyki i rozumienia procesów gospodarczych stanowi unikalny kapitał i podstawę relacji z Klientem. Dzięki temu jesteśmy w stanie skutecznie rozwiązywać najbardziej skomplikowane problemy prawne powstające w toku prowadzonej działalności, także w sprawach o charakterze precedensowym.

Kancelaria wykonuje stałą i doraźną obsługę prawną, usługi w zakresie opiniowania określonych zagadnień prawnych oraz organizacji szkoleń z zakresu różnych dziedzin prawa. Dla obsługi bardziej złożonych przedsięwzięć tworzymy odpowiednio sprofilowane zespoły robocze z udziałem renomowanych specjalistów zewnętrznych.

Świadczymy usługi także na rzecz Klientów zagranicznych, w języku angielskim, niemieckim, rosyjskim i ukraińskim. Z kolei podmiotom krajowym ułatwiamy korzystanie ze swobody przedsiębiorczości w wymiarze transgranicznym poprzez pomoc w zawieraniu kontraktów, tworzeniu oddziałów i spółek zależnych, inwestycjach offshore etc.

Prof. nadzw. dr hab. Andrzej Herbet

POZNAJ NASZ

Zespół

Image
RADCA PRAWNY
Image
RADCA PRAWNY
Image
DORADCA PODATKOWY
Image
APLIKANTKA RADCOWSKA
Image
APLIKANT RADCOWSKI
Image
APLIKANT RADCOWSKI
Image
APLIKANT RADCOWSKI
Image
APLIKANTKA RADCOWSKA
Image
APLIKANTKA RADCOWSKA
Image
SPECJALISTA DS. ADMINISTRACJI
Image
SPECJALISTKA DS. ADMINISTRACJI
CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO ZESPOŁU KANCELARII?
Napisz do nas wiadomość wraz ze swoim CV