';
Preloader logo
NASZA SPECJALIZACJA

Kompleksowa obsługa przedsiębiorstw

Strona Główna / Usługi / Kompleksowa obsługa przedsiębiorstw

POZOSTAŁE

Usługi

Masz problem?

Jeżeli chciałbyś uzyskać fachową pomoc skontaktuj się z nami dzwoniąc na numer telefonu

+813 07 07 00

Prowadzenie własnego biznesu często związane jest ze znacznym ryzykiem dla Inwestora. Dlatego też dobór odpowiedniej formy prawnej dla prowadzonej działalności jest niezwykle istotny z punktu widzenia bezpieczeństwa i przyszłej stabilności firmy, a także możliwości jej rozwoju.

W wielu przypadkach Kancelaria towarzyszy Klientom od chwili rozpoczęcia działalności gospodarczej, a często nawet wcześniej, jeszcze na etapie opracowywania pomysłu na biznes i tworzenia podstawowej dokumentacji.

W ramach świadczonych usług Kancelaria wspiera Klientów na każdym etapie prowadzonej działalności, począwszy od pomocy w jej rozpoczęciu – dobraniu odpowiedniej formy prawnej i utworzeniu całej struktury organizacyjnej, poprzez doradztwo w zakresie bieżącej działalności, aż po zakończenie bytu prawnego.

Dzięki bogatemu doświadczeniu w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych Kancelaria przygotowuje również rozwiązania niestandardowe, dostosowane do potrzeb konkretnego Klienta, uczestniczymy w procesie łączenia i podziału przedsiębiorców, dokonujemy ich przekształceń, czy też wspieramy w procesie restrukturyzacji, upadłości oraz likwidacji.

Publikacje

Z NASZEGO BLOGA