';
Preloader logo
SPECJALIZACJE KANCELARII

Usługi

SPRAWDŹ W CZYM MOŻEMY CI POMÓC

Obszary Praktyki

Kompleksowa obsługa przedsiębiorstw

Każdy biznes wymaga dobrania odpowiedniej formy prawnej, która będzie najlepiej spełniała oczekiwania Inwestora. Kancelaria pomoże w stworzeniu dogodnych ram prawnych dla prowadzonej działalności.
WIĘCEJ

Fuzje i przejęcia

no-display
Zmiany w biznesie następują szybko i często. Każdy przedsiębiorca powinien być przygotowany na to by w prawidłowy sposób na nie reagować. Kancelaria specjalizuje się w tego typu przedsięwzięciach.
WIĘCEJ

Spory gospodarcze

Rzeczywistością wielu przedsiębiorców jest konieczność dochodzenia własnych praw względem nierzetelnych kontrahentów w sądach. Kancelaria specjalizuje się w prowadzeniu tego typu sporów sądowych.
WIĘCEJ

IT i własność intelektualna

Prawo nowych technologii jest aktualnie jedną z najszybciej rozwijających się dziedzin prawa. Z pomocą Kancelarii Klienci mogą zabezpieczyć swój biznes i skupić się na jego optymalnym rozwoju.
WIĘCEJ

Umowy handlowe

Klientom Kancelarii przygotowujemy umowy niezbędne do prawidłowego zabezpieczenia ich interesów w każdym obszarze, zarówno w przedsiębiorstwach jak i życiu codziennym.
WIĘCEJ

Obrót prawny z zagranicą

Ogólnoświatowe tendencję do globalizacji działalności gospodarczej sprawiają, że biznes nie ma granic. Znajomość rozwiązań prawnych innych krajów pozwala na bezpieczny rozwój biznesu Klientów Kancelarii.
WIĘCEJ

Prawo pracy

no-display
Przedsiębiorcy i pracownicy codziennie stykają się z zagadnieniami z zakresu prawa pracy. Znajomość własnych praw i obowiązków jest kluczowa dla prawidłowego budowania wzajemnych relacji.
WIĘCEJ

Arbitraż i postępowanie polubowne

Przedsiębiorcy często stoją przed wyborem pomiędzy długim procesem sądowym, a zaniechaniem dochodzenia roszczenia. Z pomocą Kancelarii Klienci rozwiązują swoje problemy także na drodze polubownej.
WIĘCEJ

Odszkodowania

no-display no-display no-display no-display
Uzyskanie odszkodowania od Towarzystwa Ubezpieczeń często wymaga podjęcia odpowiednich działań. Dzięki pomocy Kancelarii Klienci mają większe szanse na pozytywne rozstrzygnięcie sprawy.
WIĘCEJ

Prawo medyczne i farmaceutyczne

Kancelaria specjalizuje się w doradzaniu podmiotom leczniczym i innym firmom związanym z szeroko rozumianym lecznictwem, w tym lecznictwem uzdrowiskowym i sanatoryjnym.
WIĘCEJ

Prawo i postępowanie administracyjne

Dla wielu przedsiębiorców i osób fizycznych załatwienie spraw urzędowych jest często barierą blokującą ich działania. Kancelaria może pomóc w ich załatwieniu wyręczając w tym zakresie Klienta.
WIĘCEJ

Prawo rodzinne i spadkowe

no-display no-display
Uregulowanie sytuacji rodzinnej często wiąże się z koniecznością podjęcia równolegle wielu, często niekomfortowych dla Klienta czynności – Kancelaria może je wykonać w Państwa imieniu.
WIĘCEJ

Finansowanie

Stawka godzinowa

Jest ustalana indywidualnie z Klientem na pierwszej, bezpłatnej konsultacji.

Ryczałt

Ryczałt to wynagrodzenie za prowadzenie sprawy określane i płatne z góry. Jest ustalany indywidualnie z klientem po przeanalizowaniu stopnia skomplikowania sprawy.

Ryczałt + success fee

Wysokość obu składników wynagrodzenia ustalana jest na pierwszej, bezpłatnej konsultacji. Wynagrodzenie ryczałtowe płatne jest z góry, zaś premia za wygraną po zakończeniu sprawy.

Wynagrodzenie kontraktowe - dla przedsiębiorców

Stosowane w przypadku nawiązania stałej współpracy. Dobór metody rozliczenia Uzależniony jest od preferencji Klienta i przewidywanego zaangażowania czasowego Kancelarii.
PROWADZIMY RÓWNIEŻ

Szkolenia

Image
PRAWO PRACY DLA PRZEDSIĘBIORCÓW
Image
RODO W PRAKTYCE - SZKOLENIE DLA PRACOWNIKÓW HR
Image
ZAKŁADOWY FUNDUSZ ŚWIADCZEŃ SOCJALNYCH W PRAKTYCE
Image
OBOWIĄZKI I ODPOWIEDZIALNOŚĆ CZŁONKÓW ZARZĄDU
POTRZEBUJESZ POMOCY?
Zadzwoń: +813 07 07 00

lub wyślij e-mail na adres biuro@herbet.com.pl